Aile kurmayı en çok isteyen burçlar hangileridir? İşte yuva sahibi olmak isteyen burçlar

EVLİLİK KONFOR ARAYAN BOĞA BURCU İÇİNDİR

Boğalar, zodyakın konfor arayanlarıdır ve evlilikten daha rahat ne olabilir? Bu burçta doğanlar, inançlı, istikrarlı ilgiler içinde olduklarında gelişmeye eğilimlidirler, bu nedenle evliliğin çoklukla kesin amaçları olduğu mantıklıdır. İnanılmaz derecede kendine güvenen Boğalar, paket yemek yemeye güvenebilecekleri bir partnere sahip olma fikrini severler ve hayatları boyunca yanlarında sinema maratonları yaşarlar. Bu toprak burcu tıpkı vakitte belirleyici olarak da bilinir, bu nedenle ömür uzunluğu bir bağlılık fikri kimilerini korkutabilirken, bir Boğa, elbette yanlışsız kişiyi bulduktan sonra tereddüt etmeden “Yaparım” diyebilir.

YENGEÇ BURÇLARI GÜZEL VE YA MAKUS GÜNLERDE YANLARINDA DURACAK BİRİNİ İSTERLER

Yengeçler alışkanlıklarına bağlıdır. Yengeçler neredeyse daima bir garantiye hasret duyan beşerler olarak, her gece tıpkı kişinin yatakta yanlarında uzanmasını isterler. Parmağında bir yüzük olması fikri onları rahatlatır. Çekinmeden severler ve sevgi dolu bir eşin onlara vaat edebileceği tipten ilgiye gereksinimleri vardır. Bu su burcunda doğanlar da aileye her şeyden fazla değer verirler. Bu nedenle ailelerine katılmak isteyen bir eşe sahip olmak yengeçler için heyecan verici bir histir. Yengeçler ömür için ortaklar ararlar ve düzgün ya da makûs günde.

AKREPLER RUH EŞLERİNE İNANIR

Akrepler, ruh eşleri fikrine kesin olarak inanırlar. Bu burcun altında doğanlar, anlaşacakları birini buldukları andan itibaren, evlilik neredeyse kaçınılmazdır. Bu işaret ağırdır ve onları korkutmak yerine, ağır evlilik bağı onları cezbeder. Son derece tutkulu ve sadık olan Akrepler, tepetaklak düşme eğilimindedir ve bu amansız bireyler, yüzüklerin teminatı ve bir evlilik sertifikasına sahip olana kadar dinlenmezler. Akrepler için çok erken “yaparım” diye bir şey yoktur. Yanlarında duracak birini isterler.

TERAZİLER PARMAKLARINDAKİ YÜZÜĞÜ SEVERLER

Zodyakın tüm işaretleri ortasında, materyalist Terazi, parmağındaki o büyük ışıltılı yüzüğü herkesten daha çok ister. Terazi, aşk gezegeni Venüs tarafından yönetilir ve bu hava işaretini büsbütün romantik yapar. Yalnız olmaktan nefret ederler ve yanlarında kararlı bir ortakları olduğunda en yeterli biçimde çalışırlar. Bu burçta doğanlar sevmeyi ve karşılığında sevilmeyi de severler. Tıpkı vakitte idealist olma eğilimindedirler.


Faydalı diye tüketiliyor lakin mevte götürüyor! İşte bağımlılık yapan pak görünüşlü alışkanlık…


Sabah alarmını daima erteliyor musunuz? Bu davranışınızın vefata davet çıkarıyor…


Bu 3 burç Kova’daki dolunay yüzünden en berbat haftayı geçirecek! Siz de nu bahtsızlar ortasında mısınız?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*