AKP’li vekil seçmenlerinin hışmına uğradı

AKP Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, partililerinin hışmına uğradı. Toplumsal medyada yapılan paylaşımlarda kentin meseleleriyle ilgilenmemekle suçlanan Erim için, “Arazi alım satımı, define işleri peşinde koşmaktan diğer ne yaptı” tabirleri kullanıldı.

AKP Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim ile partililerinin ortası açıldı. Erim’in seçildiği ilin problemleriyle ilgilenmediğini, ortalıklarda görünmediğini ve ulaşılamadığını belirten partilileri, toplumsal medya paylaşımlarında sert tenkitlerde bulundu.

Erim ise, kendisini definecilik, emlak komisyonculuğu, su fabrikası ile akaryakıt istasyonlarını peşkeşle suçlayan partililerini “kişiliği küçük düşürme ve seçim bölgesinde itibarsızlaştırma” suçlamasıyla şikayetçi oldu. Bu atak tansiyonu daha da arttırdı. Savcılığa tabir veren partilileri ise geri adım atmayacaklarını lisana getiren paylaşımlar yaptı.

ARAZİ ALIM SATIMI, DEFİNECİLİK SUÇLAMASI

Bir devir Nazilli AKP Gençlik Kolları Yürütme Kurulu’nda vazife alan, TÜGVA Lideri Ozan Işık toplumsal medya hesabından, Erim’in eleştirildiği lokal gazete Manşet Aydın’ın haberini paylaşarak,

“Arazi alım satımı, define işleri peşinde koşmaktan öbür ne yaptı ki bugüne kadar. Hani hafta sonları Cumhuru Reisimizin talimatlarıyla herkes kendi bölgesinde halkla ilgilenecekti(!) Sayın vekili gören yok, duyan yok, ciddiye alan hiç yok. Yazık…” diye yazdı.

Erim’i, İsabeyli’de belediyeye ilişkin akaryakıt istasyonu ile su fabrikasını peşkeş çekmekle suçladı.

“SOLUĞU SAVCILIKTA ALIYOR”

Partilisi milletvekilinin şikayet ettiği, AKP’de bir çok misyonlarda bulunan Ayhan Işık, savcılık sözünden sonra şunları paylaştı;

“Bizde bir milletvekili var, Aman yarabbi. Kardeşim hastanede sıkıntılar var diyoruz, o savcılıkta soluğu alıyor. Ramazanda bir garibin sofrasında neden iftar açmadın diyoruz, o savcılıkta soluğu alıyor.

Emlak işlerine girme diyoruz partimize ziyan veriyor, o savcılıkta soluğu alıyor. Otoban ihalesini alan firmaya Arslanlı’da aldığın dağın tesfiyesini niçin yaptırdın diyoruz, o savcılıkta soluğu alıyor.

Cumhurbaşkanımız size alanda olun millete dokunun diyor. Sen sana dokunanı şikayet için soluğu savcılıkta alıyorsun.

Madem tenkitlere kapalısın neden siyasete girdin. Bak ben sana buradan söylüyorum bizler bu davanın delileriyiz. Paşalar üzere giderim kendimi savcının önünde savunurum. Pekala ya sen? Genel merkeze nasıl anlatacaksın kendini.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.