Bu hafta altı sinema vizyona girecek

Sinema salonlarında bu hafta ikisi yerli altı sinema vizyona girecek.

Bruce Willis ve Ashley Greene’nin başrollerini paylaştığı ‘Son Çıkmaz’, peşine düşen adamlardan kurtulmaya ve kızını muhafazaya çalışan eski bir polis şefinin öyküsünü beyaz perdeye aktarıyor. Bill Lawrence’ın senaryosunu yazdığı sinemada, Michael Sirow, Stacey Danger ve Massi Furlan üzere isimler de rol aldı. Tansiyon ve aksiyon sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen üretimin direktörlüğünü Mike Burns üstlendi.

İLLÜZYON

Giga Agladze’nin direktörlüğünü üstlendiği ‘İllüzyon’, hastalığı nedeniyle gerçek üstü bir hayal dünyasına dahil olan bir adamın yaşadıklarını husus ediyor. Tansiyon, dram ve gizem ögelerini barındıran Gürcistan imali sinemanın başrollerini Jim Sturgess, Andreja Pejic, Antonia Campbell-Hughes, Roger Ashton-Griffiths ve Billy Barratt paylaştı.

AFTER: MUTLULUK

Castille Landon’ın yönettiği, Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin’in başrollerini paylaştığı ‘After: Mutluluk’, bağlantılarının dönüm noktasındaki iki gencin öyküsünü işliyor.

ALEM-İ CİN 3: SALGIN

Dilara Ilgaz, Bulut Genç, Ulukan Ağdaş, Naz Gedik ve Yaren Oktay’ın rol aldığı ‘Alem-i Cin 3: Salgın’adlı endişe sinemasını Gökhan Arı yönetti.

PERİLER ÜLKESİ

Aina Jarvine ve Federico Milella’nın yönettiği ‘Periler Ülkesi’ ile Murat Karahüseyinoğlu’nun sineması ‘Karagöz: Yar Bana Bir Eğlence’ sinemaları ise animasyon tutkunlarını sinema salonlarına çekmeyi amaçlıyor. (AA)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*