Dolmabahçe müezzininden sevindiren haber

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sözlerinin ardından sosyal medyada gündem olan Dolmabahçe Bezmiâlem Valide Sultan Camisi eski müezzini Fuat Yıldırım kronik böbrek rahatsızlığı nedeniyle haftanın üç günü diyaliz tedavisi görüyor ve organ nakli bekliyordu.

Yıldırım’dan sevindiren haber bugün geldi. Haberi sosyal medyadan duyuran CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Dolmabahçe Camii’nde içki içildiği iddialarına karşı hakikati savunan Müezzin Fuat Yıldırım’ın sağlık durumu takibimizdeydi. Dün Başkent Üni’de Prof. Mehmet Haberal tarafından böbrek nakli yapıldı. Her ikisiyle de görüştüm sağlık durumu ve morali iyi herkese çok selamları var” ifadelerini kullandı.

İLK ODATV DUYURMUŞTU

Gezi Parkı olayları sırasında camide içki içildiği iddia edilmiş, cami müezzini Fuat Yıldırım ise içki içildiğini görmediğini söylemişti.

Fuat Yıldırım, Bezmialem Camii’nde yaşananlar nedeniyle polise de ifade vermiş ve “Ben din adamıyım, yalan söyleyemem, içki içildiğini görmedim” demişti.

İLGİLİ HABER İÇİN:

-Gezi Müezzini organ bekliyor

Erdoğan’ın son dönemde camide içki içildiği iddialarını tekrarlaması üzerine yeniden gündem olan Yıldırım, Odatv’ye konuşmuş ve yaşadığı sağlık problemini de anlatmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*