İşte Günün En Değişik Testi: Hipokrat’ın Geliştirdiği Teste Nazaran Bir İnsanı Ön Dişlerinden Nasıl Tanırsınız?

KARŞINIZDAKİ KİŞİNİN DİŞLERİ KARE FORMUNDAYSA:

İki ön dişiniz kare olduğunda, hislerini denetim edebilen sakin bir insan olma olasılığınız daha yüksektir.

KARŞINIZDAKİ KİŞİNİN DİŞLERİ OVAL ŞEKİLLİYSE:

Bu form, sanatsal ve yaratıcı tabiatın bir göstergesidir. Ek olarak, detaylar konusunda çok titizsiniz ve küçük şeylerin birden fazla vakit fark yarattığını biliyorsunuz. Ayrıyeten empatiksiniz ve öbür insanların nasıl hissettiğini hemencecik anlayabilirsiniz. Bazen kanılara dalarsınız ve dikkatinizi uzun mühlet bir şeye odaklamanız sıkıntı olabilir.

KARŞINIZDAKİ KİŞİNİN DİŞLERİ ÜÇGEN BİÇİMİNDEYSE:

Çok optimist, dertsiz, dinamik bir insansınız. Başka beşerlerle birlikte olmaktan zevk alırsınız ve süratle arkadaş edinebilirsiniz. Fakat birden fazla vakit yalnızlıktan korkabilirsiniz.

KARŞINIZDAKİ KİŞİNİN DİŞLERİ DİKDÖRTGEN FORMUNDAYSA:

Ön iki dişiniz dikdörtgen ise, doğuştan işverensiniz. Güçlü bir liderlik kişiliğiniz var ve süratli karar verebilirsiniz. Hayatta sahip olduğunuz maksatların peşinden çok bir kararlılıkla ilerliyorsunuz. Lakin birebir vakitte kendinize de odaklanabilirsiniz ve bu bazen öteki insanlara sizin hakkınızda bencil bir izlenim verir.

Görünüşe nazaran dişler yalnızca kişinin kendisine bakıp bakmadığını görünemez. Biraz daha fazlasını gösterebilirler. Bu dört tip, tıbbın antik Yunan babası Hipokrat’ın bu teoriyi geliştirdiği varsayılan dört “ahlaka” karşılık gelir. Arkadaşlarınızı test edin ve işe yarayıp yaramadığını görün.


Resimde Birinci Gördüğün Şey Ne? 5 Fotoğraf Sana Kim Olduğunu Söyleyecek? Duymaya Hazır Mısın?


Bu Sirke Bunamanın Yeni Tedavisi! Bilim İnsanları Şokta… Hem Ucuz Hem De Herkes Ulaşabilir


Yabani Semizotu Salamurası Nasıl Yapılır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*