Mobil ve PC için HyperX Clutch Kablosuz satışa çıkıyor

HyperX Clutch kumanda, dokulu kumanda kolları ve telefon tutmaktan daha fazla konfor sunan ergonomik tasarımıyla rahat bir oyun deneyimi sağlar. HyperX Clutch kablosuz oyun kumandası, kullanıcıların Bluetooth1®4.2 veya PC için 2.4 GHz kablosuz alıcı aracılığıyla Android mobil cihazlar için kablosuz desteğe sahip PC ve Android mobil cihazlar arasında geçiş yapmalarını sağlar. Beraberinde gelen USB-C – USB-A kablosu ile PC bağlantısı sağlayan kablosu, kullanıcıların birden fazla cihaz aracılığıyla bulut paylaşımı üzerinden oyun oynamanın tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlar.

HyperX EMEA İşletme Müdürü Bianca Walter, “Oyun deneyimini yükselten uzun ömürlü ve uygun fiyatlı ürünler için çalışıyoruz.” diyerek; “Yeni piyasaya sürülen HyperX Clutch kablosuz, birden fazla platformda oyun oynayan oyuncular için oyun konforunu artıran ergonomik bir tasarıma sahip.” sözlerine eklemiştir.

HyperX Clutch kablosuz, standart denetleyici düzeni kullanırken, rekabet avantajı için kumandanın üzerinde ek Turbo ve Clear tuşları bulunmaktadır. HyperX Clutch, tabletler ve telefonlar için bir masaüstü aracı olarak işlev görebilen, 41mm ‘den 86mm ‘ye kadar olan telefonların güvenli bir şekilde takıldığı telefon klipsi içerir. Kumanda, daha uzun oyun seansları için tek bir şarjla 19 saate kadar pil ömrü2 sunan dahili 600 mAh şarj edilebilir pil ile donatılmıştır.

HyperX Clutch Kablosuz Özellikleri

Kumanda Özellikleri

Bağlantı tipi    2.4GHz kablosuz / Bluetooth / kablolu
Uyumluluk     Android, PC

Pil Özellikleri

Pil ömrü     19 saate kadar2
Pil kapasitesi     600mAh

Fiziksel Özellikler

Uzunluk    110.3mm3
Yükseklik    75.1mm3
Genişlik 155.6mm
Mobil klips boyutları 41mm – 86mm
Ağırlık (kablosuz) 270g3
Kablo tipi ve uzunluğu Ayrılabilir USB-C kablosu, 2.95m

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*