SHIB İçin İnanılmaz Tahminler: Bu Seviyelere Oynuyor!

Balinalar Shiba Inu (SHIB)’daki aktivitelerini artırarak SHIB’i geçen hafta %30 daha fazla zorladı. Shiba Inu ağında 100.000 dolar veya daha fazla değere sahip büyük değerli işlemler arttı. Analistler, meme coin 0,00001550 dolar hedefine ulaştıktan sonra Shiba Inu hakkında kısa vadeli bir yükseliş bekliyor. İşte detaylar…

SHIB işlemleri arttı

Ethereum Merge yaklaşırken, bireysel yatırımcı coşkusu ve iyimserliği meme coin fiyatlarını yükseltti. Köpek temalı kripto para birimleri Shiba Inu ve Dogecoin, uzun zamandır beklenen Merge öncesinde patlayıcı bir ralli başlattı. Shiba Inu, sahiplerine geçen hafta %30’luk kazanç sağladı. Ethereum çekirdek geliştiricileri, 15 Eylül 2022’yi Merge için geçici tarih olarak belirledi. Böylece, yatırımcılar arasında coşkuyu körükledi. Bireysel yatırımcıların coşkusu köpek temalı kripto para birimlerine, Shiba Inu ve Dogecoin’e yayıldı. Shiba Inu ağındaki balina faaliyeti son dört ayda patladı. Ağ, değeri 100.000 doları aşan toplam 433 işleme tanık oldu.

Bireysel yatırımcılar tekrar harekete geçti

Sosyal ticaret platformu Alpha Impact’in CEO’su Hayden Hughes, bireysel yatırımcıların geri dönüşünün arkasındaki kanıt olarak DOGe ve SHIB’in hafta sonu boyunca sergilediği fiyat hareketlerinden bahsetti. Öte yandan, FXStreet’teki analistler, Dogecoin’in fiyat rallisinin tükenme belirtileri gösterdiğine inanmakta.  Shiba Inu, metaverse açısından da daha fazla yükseltme ve lansmana işaret ediyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bir NFT kart oyunu olan Shiba Eternity, SHIB fiyat rallisini yönlendiren kilit faktörlerden biridir.

Shiba Inu yakımı yoğunlaşıyor, analistler yükseliş bekliyor

Son 24 saatte, 15 işlemde toplam 82,9 milyon Shiba Inu tokeni yakıldı. Shiba Inu’nun token yakımı, SHIB’yi dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak kaldırıyor. Bu durumun, Shiba Inu’nun değerini daha yükseğe çıkarması bekleniyor. Son iki saat içinde 2,5 milyon SHIB tokenı yakıldı.  Bu sırada, FXStreet’teki analistler, Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi. SHIB’de kısa vadeli bir yükseliş görünümü ortaya koydu.

Shiba Inu fiyatı, bir gecede yaklaşık yüzde 35’lik bir ralli kaydederek, hedeflenen 0.00001550 dolarlık hedefine ulaştı. Analistler, SHIB fiyatının muhtemelen sırada 0,00001400 ila 0,00001550 doları hedefleyeceğine inanıyor. Analistler, momentum eksikliğinin Shiba Inu’da gelen bir düzeltmeye işaret ettiğine inanmakta. Yazım sırasında SHIB, yüzde 4.8’lik bir yükseliş kaydetmiş durumda. 9.6 milyar dolarlık piyasa değeri ile 12. sırada yer alan kripto para birimi, 0.00001635 dolar seviyelerinden el değiştiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*