Tuğçe Kazaz’dan ‘CHP’ye oy vermiyorum zira ülkemi seviyorum’ kelamlarına açıklama: Batıl güçler CHP’yi sopa olarak kullanıyor

TVNET’te yayınlanan Sert Sorular programının bu haftaki konuğu eski model ve oyuncu Tuğçe Kazaz oldu.

Taha Hüseyin Karagöz’ün sorularını yanıtlayan Kazaz, “CHP’ye oy vermiyorum zira ülkemi seviyorum” şeklindeki kelamlarına açıklık getirdi.

Bilinçli olarak kimsenin gidip ‘Ülkemi sevmiyorum CHP’ye oy vereyim’ demeyeceğini söyleyen Kazaz, “Zaten CHP’nin, HDP’nin, Millet İttifakı’nın aslında altılı masanın hangi sisteme hizmet ettiğini beşerler idrak etse nitekim ülkesini, vatanını, milletini seviyorsa hangi inançtan olursa olsun fark etmez… Evlatlarınız varsa, gelecek jenerasyonlara ilimin, bilimin içinde olduğu olduğu bir gelecek bırakmak istiyorsanız, barış içinde yaşayacak bir ülke olarak yaşayacak bir ülke bırakmak istiyorsanız. Ben bu insanlara ülkesini sevenler diyorum. CHP başta olmak üzere bu Millet İttifakı’nın tüm bu takımın ne yapmaya çalıştığını anlasa beşerler…” dedi.

“BATIL GÜÇLER CHP’Yİ SOPA OLARAK KULLANIYOR”

“Ne yapmaya çalışıyorlar?” sorusuna karşılık veren Kazaz, “Türkiye şu anda çok önemli bir savaş veriyor. Dört bir tarafta savaş veriyor. Bugün Türkiye’nin etrafında kuşanmış karakol devletler var. Bugün konuşlanmadılar lakin bugünlerde çok fazla harekete geçtiler. Ermenistan bunlardan bir tanesi. ABD ve Rusya’nın pozisyonunda. Baktığınızda bugün 100 bin kişilik bir ordu oluşturduğu söylenen ve silah yığılan YPG ve PYD’ye Amerika’nın silah yığdığı ve Suriye’de, Kuzey Irak’ta bulunan oradaki ordu bunlardan bir tanesi yapılmaya çalışılıyor. İsrail bunlardan bir tanesi. Yunanistan bunlardan bir tanesi. Hasebiyle Türkiye’nin dört bir tarafından bunlar karakol devlet olarak yerleştiriliyor. Türkiye bir savaşın içine çekilmek isteniyor.” diye konuştu.

Ne vakit Türkiye’nin kendi ayakları üzerinde durmaya çalışsa ülkenin etrafını saran batıl güçlerin CHP’yi sopa olarak kullandığını belirten Kazaz, “Şu anda da Millet İttifakı’nı iktidara getirerek emellerine ulaşmak istiyorlar.” sözlerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*