Megan Fox’un son halini görenler tanıyamadı

37 yaşındaki Hollywood yıldızı, doğal güzelliğini sergileyen, makyajsız bir selfie’si ile hayranlarını şaşırttı. Ancak fotoğrafın filtreli olup olmadığı konusu soru işaretleri yarattı.

Mavi saçlı olduğu fotoğrafta çok hafif bir makyaj yapmış gibi görünen Fox’un sıklıkla başvurduğu ten makyajını ise yapmadığı görüldü. Coachella Festivali sonrası saçlarını uzattığını söyleyen Fox, kıyafet olarak siyah sutyen ve kırmızı pijama altı seçti.

21,8 milyon kişinin takip ettiği Instagram hesabında, fotoğrafı 1,3 milyondan fazla kişi beğenirken, binlerce kişi de normal halinden çok farklı olan Fox hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için yorum bölümüne akın etti.

Biri, “Bu Megan Fox değil, filtre.” derken bir başkası da, “Hesap adını okuyana kadar kime baktığımı bilmiyordum…..bu da nesi???” diye yazdı. Üçüncü bir kişi de, “Bunun Kim Kardashian olduğunu sanıyordum” şeklinde bir yorum yaptı.

Ancak söz konusu fotoğrafı beğenenler de oldu. Bir hayranı, “Makyajsız harika görünüyorsun” derken bir başkası da, “İşini yap, sen muhteşemsin” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx