Melek Mosso, Eşiyle İlgili İtirafıyla Ağızları Açık Bıraktı!

Ünlü şarkıcı Melek Mosso, son dönemlerde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Sevilen şarkıcı Melek Mosso, bir süredir devam eden ilişkisini geçtiğimiz ay evlilikle taçlandırdı biliyorsunuz ki. Posta’nın haberine göre çiçeği burnunda gelin Melek Mosso, eşi ile ilgili olay yaratacak itiraflarda bulundu. 

İşte detaylar ?

Yıldız Tilbe’nin “Vursalar Ölemem” adlı şarkısını yorumlayarak müzik dünyasına adım atan Melek Mosso, o günden bugüne şarkılarıyla kalplerimize dokunmayı başarmış bir isim.

Melek Mosso, şarkılarının yanı sıra özel hayatı ve paylaşımlarıyla da çok dikkat çekiyor biliyorsunuz ki.

Melek Mosso, “Kirpiklerin” isimli şarkısının klip çekimlerinde tanıştığı model Serkan Sağdıç ile uzun bir süredir beraberdi hatırlarsanız.

2 yıldır beraber olan çift, aile arasında yaptıkları sade bir törenle geçtiğimiz aylarda nişanlanmıştı.

Nişanlılık süresini fazla uzatmak istemeyen çift, geçtiğimiz Ekim ayında koşar adımlarla evlenmişti.

Posta’nın haberine göre çiçeği burnunda gelin Melek Mosso, geçtiğimiz günlerde eşi Serkan Sağdıç ile ilgili şaşırtan itiraflarda bulundu.

Önce eşi ile tanışmasını anlatan Mosso, “Serkan ile internette tanıştık. Çok çekimserdi. İlk başta ünlüyüm diye istemedi. Görüşmeyi kestik” dedi.

İtirafları bununla sınırlı kalmayan Mosso, “1.5 yıl sonra tekrar bir araya geldik. Serkan’ın çevresinden fitne sokmaya çalışan çok oldu” diyerek herkesi şaşırttı.

Bombayı sona saklayan Mosso, eşi Serkan Sağdıç için “Meğer bizim piyasadan benden daha ünlü sevgilileri olmuş. Baktı ki, bende o hal ahval yok, ev kızı gibiyim!” diyerek hepimize kısa süreli bir şok yaşattı.

Siz Melek Mosso’nun itirafları ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx