Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu Çiftinin Kızları Zeyno Abla Oluyor!

Yıllardır rol aldığı tüm dizi ve filmlerde adından söz ettiren, son olarak Mucize Doktor dizisindeki Ali Vefa karakteriyle büyük bir hayran kitlesi oluşturan Taner Ölmez ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl ilk kez baba olma heyecanını yaşayan Taner Ölmez, eşi Ece Ceşmioğlu ile aynı heyecanı yeniden yaşamaya hazırlanıyor.

Her ne kadar şimdilerde Mucize Doktor dizisindeki Ali Vefa rolüyle anılsa da, büyük bir çoğunluğun Medcezir’in Mert’i olarak hatırladığı Taner Ölmez son yılların en başarılı isimleri arasında.

2009 yılından beri hiç durmadan sürekli aktif bir şekilde kariyerinde emin adımlarla ilerleyen 37 yaşındaki Taner Ölmez, esasında oynadığı altıncı dizi olan Kayıp Şehir’de parlamıştı. Ardından Medcezir’deki Mert rolü ile gönüllere taht kurmuştu.

Kendisinin yurt dışında da tıpkı yurt içi gibi bu denli büyük bir hayran kitlesi yaratmasına yardımcı olan yapım ise Mucize Doktor olmuştu.

Ali Vefa karakterini canlandırmasıyla herkesi bu hikayeye inandırmış ve tüm seyircileri ekran başına toplamıştı. Ünlü oyuncu Mucize Doktor’un final yapmasının ardından internet dizilerinde rol almaya başladı.

Aynı zamanda şimdilerde sinema filmi için çalışmalarını sürdürüyor.

Ampüte Futbol Milli Takımı’nın yıldızı Barış Telli’nin hayatını canlandıracak olan Taner Ölmez, bu konuda çok heyecanlı olduğunu ve her şeyi doğru anlatabilmek adına çok çalıştığını ifade etmişti.

İşlerini bir kenara bırakacak olursak, Taner Ölmez 2021 yılında kendi gibi oyuncu sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile dünyaevine girmişti.

Mucize Doktor dizisinin final yapmasının ardından Kemerburgaz’da tatlı bir düğün töreni düzenleyen çift, güzellikleriyle uzun bir süre konuşulmuştu.

2021 yılında dünyaevine giren çift, 12 Mart 2022’de anne-baba olacaklarını açıklamıştı.

Instagram’da paylaşmış oldukları fotoğraflar ile anne baba olacaklarını takipçileriyle paylaşan çift, bir kızları olacağını ve adının Zeynep olacağını da açıklamıştı.

24 Mart 2022’de dünyaya gelen minik Zeynep, geçtiğimiz Mart ayında ilk yaş gününü kutladı!

Sosyal medyada paylaşmış oldukları kutlama fotoğrafları ise gören herkesi hayran bırakmıştı. Çünkü hem Zeynep bebek, hem de anne babası çok tatlıydı!

Söylenenlere göre 1 yaşını yeni geçmiş olan Zeyno, abla olmaya hazırlanıyormuş!

Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez çiftinden bir bebek müjdesi daha gelmiş. İkili, yeniden anne-baba olma heyecanını tadacakmış.

Çift henüz hamilelik haberini doğrulamadı. Ece Çeşmioğlu, ilk hamileliğini de gözlerden uzak yaşamış ve sekizinci ayında sevenleriyle paylaşmıştı.

Sağlıkla kucaklarına alsınlar! ❤️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx