Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin’e Yüklüce Yatırım Yaptı!

Küresel bir dijital varlık piyasası yapıcısı ve çok aşamalı Web3 yatırım firması olan DWF Labs, tree-graph konsensüs algoritması Layer-1 Blockchain Conflux’un büyümesini desteklemeye olan bağlılığını bir kez daha gösterdi. Kısa bir süre önce DWF Labs, 18 milyon dolar değerinde CFX altcoinini satın alarak yatırım firması ile Conflux arasındaki uzun vadeli ilişkiyi sağlamlaştırdı. Bu, Mart 2023’te CFX tokenlerine yaptıkları 10 milyon dolarlık ilk yatırımın ardından geldi. İşte detaylar…

DWF Labs, CFX altcoininden aldı

Conflux, Şubat 2023’ten bu yana, 15 Şubat’ta duyurulan China Telecom ile önemli bir işbirliği de dahil olmak üzere stratejik ortaklıklarla beslenen önemli bir ivme kazanıyor. Ortaklık bir Blockchain SIM (BSIM) kartı geliştirmeyi amaçlıyor ve ilk olarak Mayıs ayında açıklandı. Bu ortaklıklar, Conflux’un blok zinciri endüstrisindeki artan çekişine ve artan önemine katkıda bulundu. Ayrıca, Conflux aktif olarak ağını genişletmekte ve önemli girişimlere katılmaktadır. Blockchain projesi kısa süre önce Hong Kong’un Web3 Enstitüsü’ne katıldı ve Singapur Hükümeti tarafından düzenlenen Singapur Dijital Ekonomi Toplantısı’na katıldı.

Ayrıca Conflux, Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü tarafından oluşturulan uluslararası bir Blockchain standardı olan IEEE P3217’nin hazırlanmasına öncülük etti. Conflux ayrıca ekosisteminin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunan birkaç önemli ortaklık kurmuştur. Bu ortaklıklar arasında bir Web3 güvenlik platformu olan Supremacy; kullanıcılar için kripto altyapılarını yöneten bir işletim protokolü olan dappOS; merkezi olmayan uygulamalar için API’ler sağlayan gizliliği koruyan bir teknoloji olan NuLink; paralel yürütmeyi destekleyen bir Katman 2 çözümü geliştiricisi olan Smooth Labs; ve ZKP madenciliğinin PoW’sini içeren merkezi olmayan bir ZK-RaaS ağı olan Opside ile işbirlikleri bulunmaktadır.

DWF Labs ve Conflux arasındaki ilişki

DWF Labs’ın çabaları Conflux’un küresel sahnede konumlandırılmasında çok önemli bir rol oynamıştır. Conflux, Floki, Worldcoin, Blockbank, Luganodes, AirDAO, Mask ve OpenEden gibi önde gelen kuruluşlarla ekosistem ortaklıkları kurmuştur. Proje, bu ortaklarla aktif olarak etkileşim kurmakta ve daha fazla işbirliği için devam eden görüşmeleri teşvik etmektedir. Ayrıca Conflux ve DWF Labs, Hong Kong, Tokyo ve Paris gibi şehirlerde birden fazla etkinliğe birlikte ev sahipliği yaparak Conflux’un büyümesini ve görünürlüğünü daha da artırdı.

DWF Labs’ın Yönetici Ortağı Andrei Grachev, firmanın etkileyici büyüme yörüngesi boyunca Conflux’u destekleme konusundaki kararlılığını vurguladı.  Küresel bir kripto varlık piyasası yapıcısı ve Web3 yatırım firması olan DWF Labs, portföy şirketlerini token listelemeden piyasa yapıcılığına ve OTC ticaret çözümlerine kadar çeşitli aşamalarda desteklemektedir. Singapur, İsviçre, BAE, Hong Kong, Güney Kore ve BVI’da ofisleri bulunan DWF Labs, yüksek frekanslı ticarete yönelik tescilli teknolojisi sayesinde kripto para dünyasında hacim bakımından sürekli olarak ilk 5 ticaret kuruluşu arasında yer alan Digital Wave Finance’in (DWF) bir iştiraki olarak faaliyet göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx